Pievienoties.

Stipra ģimene, stipra tauta un stipra valsts ir mūsu mērķis. Ja šis mērķis saskan arī ar Tavējo redzējumu un Tu vēlies būt daļa no tiem, kas ar savu morālo vai aktīvo atbalstu piedalās politiskās partijas “KATRAM UN KATRAI” labajā darbā, tad pievienojies mūsu komandai!

Lai kļūtu par politiskās partijas “KATRAM UN KATRAI” biedru:

  1. aizpildi pieteikuma anketu zemāk; 

  2. ar elektronisko parakstu paraksti iestāšanās iesniegumu un nosūti uz biedri@likumsunkartiba.lv
    Ja Tev nav elektroniskā paraksta, tad iesniegumu sūti pa pastu uz Kalpaka bulvāris 7 - 8, Rīga, LV - 1010

  3. ar tevi sazināsies mūsu biedru koordinātors.

 

Iestāšanās maksa. 

Ja esat jau saņēmis paziņojumu par uzņemšanu partijas  “KATRAM UN KATRAI” biedru rindās, Jums būs nepieciešams veikt vienreizēju iestāšanās maksas iemaksu 20,- (divdesmit) eiro apmērā, pārskaitot to uz mūsu norēķinu kontu, maksājuma mērķī norādot: vārdu, uzvārdu, personas kodu, dzīvesvietas adresi un tekstu: "iestāšanās maksa". Pateicamies Jums par Jūsu vēlmi pievienoties komandai un priecājamies par katru jaunu biedru. 

Biedru nauda.

Lai nodrošinātu mūsu partijas pamatdarbību, bez kopējā ieguldītā darba, būs nepieciešami arī finanšu līdzekļi, lai apmaksātu dažādus pakalpojumus partijas efektīvākai darbībai. Mēs esam ļoti aktīvi un mūsu darbības lauks kopš dibināšanas ir jau pamatīgi audzis. Mums būs nepieciešami darbinieki, kas koordinēs mūsu aktivitātes, lai mūsu darbs būtu vēl raitāks. Šim nolūkam būs nepieciešama ikgadējā biedra nauda, kas sastāda 2,- (divi) eiro mēnesī. Jūs varat izvēlēties automātisku ikmēneša maksājumu vai veikt visas summas apmaksu uzreiz par veselu gadu. Tad tie būs attiecīgi 24,- (divdesmit četri) eiro vienā gada maksājumā. Maksājuma mērķī būs nepieciešams norādīt: vārdu, uzvārdu, personas kodu, dzīvesvietas adresi un tekstu "biedra nauda".

 

Partijas rekvizīti

Nosaukums: "KATRAM UN KATRAI politiskā partija"
Reģistrācijas Nr. 40008305013
Juridiskā adrese: Kalpaka bulvāris 7 - 8, Rīga, LV-1010

Banka: AS Swedbank
Konta Nr. LV33HABA0551050568627
SWIFT: HABALV22

Banka: AS Citadele banka

Konta Nr. LV27PARX0026904880001

SWIFT: PARXLV22

Jautājums par iestāšanos vai jebkuru citu tēmu – raksti mums uz biedri@likumsunkartiba.lv

*Iestāšanās iesnieguma forma.

**Biedra iestāšanās maksa ir 20 EUR.

***Biedra nauda ir 24 EUR gadā.